Trimitas

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ – universalus kolektyvas grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius ir džiazo kūrinius. Bendradarbiaudamas su žymiausiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais „Trimitas“ atlieka tiek pasaulio, tiek Lietuvos kompozitorių kūrybą.

Mūsų komandos užduotis buvo modernizuoti internetinę svetainę, kurioje administratorius galėtu greitai ir paprastai talpinti orkestro repertuarą, koncertines programas, išsamiai aprašant ir suteikiant galimybę lankytojams lengvai įsigyti bilietus į artėjančius koncertus. Taip pat buvo labai svarbu išsamiai pristatyti orkestro narius, vadovus, orkestro pasiekimus, ilgametę patirtį. Vienas iš išskirtinių poreikių buvo aiškiai struktūrizuotai pateikti visą apie orkestrą ir jo veiklą esamą teisinę informaciją.

Šiems tikslams pasiekti,  pasirinkome geriausiai orkestro poreikius atitinkantį svetainės šabloną, modifikavome jo spalvinį dizainą pagal prekinio ženklo stilių bei atitinkamai paruošėme svetainės funkcionalumą ir vartotojo kelio veiksmų seką.

trimitas.lt

 

trimitas
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Naujai Trimitas internetinei svetainei sukurti pritaikėme šiuos sprendimus:

– Internetinės svetainės tikslų analizė
– Internetinės svetainės struktūros paruošimas
– Svetainės dizaino paruošimas
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Internetinės svetainės optimizavimas
– Turinio sukėlimas
– Daugiakalbystės funkcionalumo paruošimas

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Paslaugos

Naujienos