Magrės Baldai

Magrės baldai – aukštos kokybės Lietuviškų baldų gamintojas. Mūsų komandos užduotis buvo sukurti modernų ir tinkamai įmonės profesionalumą perteikiantį internetinį baldų katalogo puslapį.

Buvo itin svarbu susikoncentruoti į kiekvieną baldų kolekciją ir lankytojams aiškiai pateikti visas pasirinkimų galimybes. Siekėme kuo labiau išryškinti produktų kokybę, funkcionalumą ir suteikti tiek informacijos, kad internetinės svetainės lankytojas pasijustų beveik kaip baldų salone.

 

magresbaldai.lt

magres-baldai-svetaines-kurimas
igyvendinti-sprendimai-internetinems-svetainems-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Magrės baldai“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Daugiakalbystės įdiegimas
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Turinio sukėlimas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis
– Vidinis SEO optimizavimas
– Produktų importavimo ir eksportavimo funkcionalumo parengimas
– Individualių užsakymo formų sukūrimas
– Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Eskizuose naudojame realų turinį, numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją. Eskizų prototipe naudojome realius produktų vaizdus, tam kad klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir potencialiam pirkėjui parengta kelionė.

magre-eskizai-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

magre-dizainas

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Paslaugos

Naujienos